top of page
Logo_png.png

OFERTA

ZAKRES NASZYCH USŁUG

PRACOWNIA 86 ARCHITEKCI I INŻYNIEROWIE
to biuro Architektoniczne, zajmujące się projektowaniem architektonicznym bez ograniczeń. Przygotujemy kompleksowy projekt architektoniczno-budowlany, ze wszystkimi niezbędnymi branżami. Pomożemy w zdobyciu wszelkich dokumentów formalnym. Ustalamy warunki zabudowy w GMINIE, uzgadniamy wytyczne projektowe z KONSERWATOREM ZABYTKÓW, omawiamy zasady projektowe z NATURA2000 oraz projektujemy w zgodzie z wytycznymi dla działek znajdujących się w PARKU KRAJOBRAZOWYM lub w jego OTULINIE.


KONCEPT ARCHITEKTONICZNY
przygotujemy dla Ciebie koncept Architektoniczny dla Twojego zamierzenia budowlanego. Jest to jedna z najważniejszych części procesu inwestycyjnego.

PROJEKT INDYWIDUALNY DOMU JEDNORODZINNEGO 
opieramy się na trzech kanonach architektury, Styl, Forma i Funkcja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w zgodzie z kanonem i oczekiwaniami inwestora.

ADAPTACJA ARCHITEKTONICZNA
jeżeli znalazłeś już swój wymarzony Projekt, z chęcią pomożemy Tobie go zaadaptować do warunków w danym regionie.
Możliwe, że trzeba dokonać  zmian, aby projekt był jeszcze lepszy ... bez obaw, zajmiemy się i tym.

PROJEKT KOMERCYJNY / DEWELOPERSKI / BUDYNEK WIELORODZINNY
analizujemy wszystkie walory działki inwestycyjnej, wykorzystujemy wszelkie dane nam możliwości zabudowy, tak abyś jako Inwestor, mógł spełnić swoje zamierzenia i cieszyć się wysokojakościowym produktem.

PROJEKT TECHNICZNY / GEOLOGIA / GEODETA
Wybierają PRACOWNIA86, nie musisz nikogo więcej już szukać. Współpracujemy od lat ze wszystkimi niezbędnymi do sporządzenia projektu budowlanego branżystami, takimi jak: Konstruktor, Inżynier Instalacji Elektrycznych, Inżynier Instalacji Sanitarnych, Geolog, Geodeta oraz Kierownik Budowy.

DOKUMENTY FORMALNE
pomożemy Tobie zebrać wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do sporządzenia projektu budowlanego i uzyskaniem pozwolenia na budowę. 

NADZÓR AUTORSKI / INWESTORSKI
do
pilnujemy aby Twoja budowa została zrealizowana zgodnie z projektem i prawem budowlanym, sprawdzimy jakość prac wykonawców i podwykonawców w trakcie trwania budowy. Postaramy się rozwiązać wszelkie problemy, które mogą wystąpić w czasie budowy.

bottom of page